Free Stopwatch

Kronometre Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1 MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Comfort Software Group
Zaman tutmanız gereken aktivitelerinizde size yardımcı olacak olan Free Stopwatch programı ile belirli bir zaman diliminde tamamlanması gereken görevleriniz için zaman tutabilirsiniz.

Zaman tutmanız gereken aktivitelerinizde size yardımcı olacak olan Free Stopwatch programı ile belirli bir zaman diliminde tamamlanması gereken görevleriniz için zaman tutabilirsiniz.

Free Stopwatch yazılımının boyutları oldukça küçüktür. Bu sayede sisteminize fazla yük oluşturmaz ve performansını kesinlikle etkilemez. Free Stopwatch programını bilgisayarınıza yükledikten ve çalıştırdıktan sonra kullanıcı dostu arayüz araçları sayesinde kolaylıkla tüm aktiviteleriniz için zaman tutabilirsiniz.

Bir görev veya aktivite için başlatmış olduğunuz zamanı durdurabilir, tur butonuna basarak zaman kaybetmeden diğer aktiviteye kolaylıkla geçebilirsiniz. Dilediğiniz kadar aktivite için zaman tutabilir ve sayacı durdurmadan tur butonu sayesinde diğer aktiviteye geçebilirsiniz. Aktiviteleriniz için ne kadar zaman harcadığınızı kolaylıkla görebilir ve sıfırla butonu ile sayacınızı sıfırlayabilirsiniz.

Free Stopwatch indir